Deltagerliste UPtown Cannonball #42 Tirsdag d. 6/12-2022

HALVMARATHON START KL. 16:30

Eva Schultz

Flemming Eriksen

Tanja Mogensen

Jan Steen

Christina Hansen


Kenneth Hansen


Jurgita Knudsen


Betina Nielsen


Christine M. Christiansen


Jane Klæsøe Koefoed


Jens Lindhardt

 

HALVMARATHON START KL. 17:00

Pernille Arbjerg

Ulla Due Lange

Kristina Boel Hansen


Rikke Haulrik Ruby


Claus Ibsen


Louise Tofting Skovvang


Maj Vestkjær Hansen



Deltagerliste UPtown Cannonball #43 Fredag d. 16/12-2022

HALVMARATHON GRUPPE 1 SLUTTID CA. 2:30 TIMER START KL. 16:30

Eva Schultz

Flemming Eriksen

Tanja Mogensen

 

HALVMARATHON GRUPPE 2 SLUTTID CA. 2 START TIMER KL. 17:00

Pernille Arbjerg

Ulla Due Lange

Niels Rossen


Rikke haulrik Ruby

Deltagerliste UPtown Cannonball #44 Mandag d. 19/12-2022

HALVMARATHON START KL. 16:30

Jan Steen

Tanja Mogensen


HALVMARATHON START KL. 17:00

Pernille Arbjerg

Ulla Due Lange

Deltagerliste UPtown Cannonball #41 Kenneths halvmarathon nr.💯💯⭐️⭐️ 22/11-2022

HALVMARATHON START KL. 16:30

Kenneth Hansen nr. 200🤩

Eva Schultz

Flemming Eriksen

Jurgita Knudsen

Tanja Mogensen

Louise Tofting Skovvang

Jan Steen

Christina Hansen

Betina Nielsen


Jane Klæsøe Koefoed


Gilbert Hjalting


Nina B. Gammelgård


Christine M. Christiansen

Jan Pharao

Jan Allan Sørensen

Gitte Dahl Gravesen

Christian Erlandsen

Lindy Højberg


HALVMARATHON START KL. 17:00

Allan Christensen

Ulla Due Lange

Kristina Boel Hansen

Claus Ibsen


Michael Mikkelsen

Deltagerliste UPtown Cannonball #40 Tirsdag d. 8/11-2022

HALVMARATHON START KL. 16:30

Eva Schultz

Flemming Eriksen

Jurgita Knudsen

Tanja Mogensen

 Jan Steen

Christina Hansen


Lindy Højberg


Jane Klæsøe Koefoed


Christine M. Christiansen



HALVMARATHON START KL. 17:00

Ulla Due Lange

Kristina Boel Hansen

Louise Tofting Skovvang

Jens-Henrik Kuntz


Rikki Laursen


Tommy Schallert


Allan Christensen


Søren Ladefoged


Deltagerliste UPtown Cannonball #39 Flemmings Nr. 80 Tirsdag d. 25/10-2022

HALVMARATHON START KL. 16:30

Flemming Eriksen Nr. 80 🤩

Eva Schultz

Jurgita Knudsen

Tanja Mogensen

Kenneth Hansen

Kaj Christian Kristensen

Gilbert Hjalting

Jane Klæsøe Koefoed

Lindy Højberg

Jan Steen

Christina Hansen

Gitte Dahl Gravesen

Christian Erlandsen

 

 

HALVMARATHON START KL. 17:00

Ulla Due Lange

Kristina Boel Hansen

Louise Tofting Skovvang

Rikke Haulrik Ruby

Claus Ibsen

Rikki Laursen

Tommy Schallert

Allan Christensen

Kenneth Reffs

 

RUNDELØB KL. 17:00

Pernille Arbjerg

Deltagerliste UPtown Cannonball #38 Tirsdag d. 11/10-2022

HALVMARATHON START KL. 16:30

Eva Schultz

Flemming Eriksen

Jurgita Knudsen

Tanja Mogensen

Kenneth Hansen

Kaj Christian Kristensen

Rikki Laursen

Betina Nielsen

 

HALVMARATHON START KL. 17:00

Ulla Due Lange

Rikke Haulrik Ruby

Kristina Boel Hansen

Louise Tofting Skovvang

Kenneth Reffs

Jan Allan Sørensen

Claus Ibsen

Gilbert Hjalting

Frank Christensen

RUNDELØB KL. 17:00

 

 

Deltagerliste UPtown Cannonball #37 Pernilles halvmarathon nr.💯💯⭐️⭐️ 22/09-2022

HALVMARATHON START KL. 17:00

Pernille Arbjerg nr. 200🤩

Ulla Due Lange

Rikke Haulrik Ruby

Claus Ibsen

Rikki Laursen

Gilbert Hjalting

Dan Hørlyk Jensen

Allan Chrisensen

Frank Christensen

Rikke Steengaard

Bo Kjems

Jan Allan Sørensen

Tommy Schallert

Martin Pedersen

Ricky Kaltoft

 

 

HALVMARATHON START KL. 16:30

Kristina Boel Hansen

Louise Tofting Skovvang

Jurgita Knudsen

Kenneth Hansen

Marianne Eliasen

Christian Eliasen

Eva Schultz

Flemming Eriksen

Christine M. Christiansen

Gitte Dahl Gravesen

Christian Erlandsen

Helle Ladefoged

 

RUNDELØB 7 KM KL. 16:30

Rikke Brinch Rødgaard

Deltagerliste UPtown Cannonball #36 Rikkes Nr. 150 Tirsdag d. 30/08-2022

RUNDELØB 10.55 KM KL. 17:00

Niels Rossen

HALVMARATHON START KL. 16:30

Kristina Boel

Louise Tofting Skovvang

 

HALVMARATHON START KL. 17:00

Rikke Haulrik Ruby Nr. 150🤩

Michael T. Mikkelsen

Rikke Steengaard

Claus Ibsen

Jens-Henrik Lykke Kuntz

Søren Ladefoged

Kenneth Hansen

Allan Christensen

Dan Hørlyk Jensen

Sanne Briting

Pernille Arbjerg

Ulla Due Lange

Deltagerliste UPtown Cannonball #35 Fredag d. 05/08-2022

HALVMARATHON START KL. 16:30

Eva Schultz

Flemming Eriksen

Christine M. Christiansen

Jurgita Knudsen

Allan Jørgensen

Christina Fuglsberg

Dorthe W Nielsen

Kaj Christian Kristensen

Britt Højberg

Lindy Højberg

Jette Tønder

Tommy Schallert

Dorthe Lauritzen Lund

Tina Moos Rasmussen

Sanne Briting

HALVMARATHON START KL. 17:00

Ricky Kaltoft

David Kuntz Etzerodt

Preben Petersen

Frank Christensen

Jan Allan Sørensen

Kristina Boel Hansen

Pernille Arbjerg

Ulla Due Lange

Deltagerliste UPtown Cannonball #34 Tirsdag d. 02/08-2022

RUNDELØB 7 El. 14 KM KL. 17:00

Line Rosenbæk

Nanna Sørensen

 

HALVMARATHON START KL. 16:30

Kenneth Åge Hansen

Ole Olesen

Eva Schultz

Flemming Eriksen

 

HALVMARATHON START KL. 17:00

Rikki Laursen

Frank Christensen

Claus Ibsen

Jan Allan Sørensen

Dan Hørlyk jensen

Rikke Haulrik Ruby

Allan Christensen

Pernille Arbjerg

Ulla Due Lange

Deltagerliste UPtown Cannonball #33 Onsdag d. 22/06-2022

HALVMARATHON START KL. 16:45

3. Britt Højberg
2. Eva Schultz
1. Flemming Eriksen

HALVMARATHON START KL. 17:00

8. Dan Hørlyk Jensen

7. Rikki Laursen

6. Jan Allan Sørensen

5. Claus Ibsen

4. Lindy Højberg

3. Allan Christensen

2. Pernille Arbjerg

1. Ulla Due Lange

Deltagerliste UPtown Cannonball #32 Fredag d.17/06-2022

9. Uffe Bjerg

8. Lasse Egelund Rathje

7. Jan Allan Sørensen

6. Jens-Henrik Kuntz

5. Claus Ibsen

4. Kristina Boel Hansen

3. Allan Christensen

2. Pernille Arbjerg

1. Ulla Due Lange

UPtown Cannonball #31 Kristinas nr. 100 19/5-2022

RUNDELØB START KL. 17:00

4. Erik

3. Sebastian Bang

2. Anna Boel

1. Mille Boel

 

HALVMARATHON START KL. 16:45

5. Flemming Eriksen

4. Eva Schultz

3. Christine M. Christiansen

2. Helle Ladefoged

1. Jurgita S. Knudsen

 

HALVMARATHON START KL. 17:00

20. Lasse Egelund

19. Bo Kjems

18. Rikke steengaard

17. Benny Lund Jepsen

16. Thomas Sønderskov

15. Dan Hørlyk Jensen

14. Søren Ladefoged

13. Jens-Henrik Kuntz

12. Christina Fuglsbjerg

11. Allan Jørgensen

10. Rikki Laursen

9. Tommy Schallert

8. Frank Christensen

7. Niels Rossen

6. Gilbert Hjalting

5. Allan Christensen

4. Louise Tofting Skovvang

3. Kristina Boel Hansen 💯🥇

2. Pernille Arbjerg

1. Ulla Due Lange

Deltagerliste Mandag 09/05-2022

HALVMARATHON START KL. 16:45

6. Flemming Eriksen

5. Eva Schultz

4. Christine M. Christiansen

3. Jurgita S. Knudsen

2. Christian Erlandsen

1. Gitte Dahl Gravesen

 

RUNDELØB START KL. 17:00

1. Rikke Steengaard

HALVMARATHON START KL. 17:00

10. Allan Christensen

9. Søren C. Jensen

8. Bo Kjems

7. Louise Tofting Skovvang

6. Tommy Schallert

5. Niels Rossen

4. Kristina Boel Hansen

3. Rikke Haulrik Ruby

2. Pernille Arbjerg

1. Ulla Due Lange

Deltagerliste Torsdag d. 14/4-2022

10 km start kl. 09:00

2. Britt Højberg

1. Jørn Nissen Petersen

 

HALVMARATHON Start Kl. 08:45

4. Lindy Højberg

3. Christine M. Christiansen

2. Christian Erlandsen

1. Gitte Dahl Gravesen

 

 

HALVMARATHON Start Kl. 09:00

9. Ricky Kaltoft

8. Rikke Haulrik Ruby

7. Dan Hørlyk Jensen

6. Henrik Jacobsen

5. Kristina Boel

4. Allan Christensen

3. Louise Tofting Skovvang

2. Pernille Arbjerg

1. Ulla Due Lange

Deltagerliste Tirsdag d. 15/3-2022

HALVMARATHON Start  Kl.17:30

11. Kim Ebbesen

10. Frank Christensen

9. Kim Grau

8. Bo Kjems

7. Rikki Laursen

6. Allan Christensen

5. Niels Rossen

4. Kristina Boel

3. Louise Tofting Skovvang

2. Pernille Arbjerg

1. Ulla Due Lange

HALVMARATHON START KL. 17:15

10. Ricky Kaltoft

9. Lene Anette Nissen

8. Betina Friis Hansen

7. Gitte Gravesen

6. Christian Erlandsen

5. Jan Steen

4. Jurgita S. Knudsen

3. Rikke Ruby

2. Flemming Eriksen

1. Eva Schultz

Deltagerliste Tirsdag d. 1/3-2022

HALVMARATHON KL 17:30.:

7. Lasse Egelund Ratjhe

6. Rikke Ruby

5. Allan Christensen

4. Bo Kjems

3. Louise Tofting Skovvang

2. Pernille Arbjerg

1. Ulla Due Lange

HALVMARATHON TIDLIG START KL. 17:15

6. Bo Darling

5. Kenneth Hansen

4. Jan Steen

3. Flemming Eriksen

2. Eva Schultz

1. Jurgita S. Knudsen

Deltagerliste Fredag d. 25/2 2022

HALVMARATHON START KL. 17:00

9. Gilbert Hjalting

8. Tommy Schallert

7. Lasse Egelund Rathje

6. Kristina Boel 

5. Rikke Ruby

4. Allan Christensen

3. Louise Tofting Skovvang

2. Pernille Arbjerg

1. Ulla Due Lange

 

 

Deltagerliste Tirsdag d. 15/02-2022

HALVMARATHON.:

13. Dan Hørlyk Jensen

12. Michael Klinge

11. Bo Kjems

10. Tommy Schallert

9. Frank Christensen

8. Lasse Egelund Rathje

7. Gilbert Hjalting

6. Allan Christensen 

5. Niels Rossen

4. Rikke Ruby

3. Rikki Laursen

2. Pernille Arbjerg

1. Ulla Due Lange