Deltagerliste UPtown Cannonball Basic-Løb #38 06/03-2024

HALVMARATHON START KL. 17:00

1. Kristina Boel Hansen

. Ulla Due Lange



RUNDELØB START KL. 17:00




Deltagerliste UPtown Cannonball Basic-Løb #39 13/03-2024

HALVMARATHON START KL. 17:00


1. Kristina Boel Hansen

. Ulla Due Lange



RUNDELØB START KL. 17:00




Deltagerliste UPtown Cannonball Basic-Løb #40 20/03-2024

HALVMARATHON START KL. 17:00


1. Kristina Boel Hansen

. Ulla Due Lange



RUNDELØB START KL. 17:00




Deltagerliste UPtown Cannonball Basic-Løb #41 27/03-2024

HALVMARATHON START KL. 17:00


1. Kristina Boel Hansen

. Ulla Due Lange



RUNDELØB START KL. 17:00




Deltagerliste UPtown Cannonball Basic-Løb #42 03/04-2024

HALVMARATHON START KL. 17:00


. Pernille Arbjerg

. Ulla Due Lange



RUNDELØB START KL. 17:00




Deltagerliste UPtown Cannonball Basic-Løb #37 28/02-2024

HALVMARATHON START KL. 17:00

1. Kristina Boel Hansen

2. Rikki Laursen

3. Louise Tofting Skovvang

4. Ole Olesen

5. Rikke Haulrik Ruby

6. Allan Christensen

7. Britt Højberg

8. Lindy Højberg

9. Jens Frost Astrup

10. Eva Schultz

11. Flemming Eriksen

12. Ulla Due Lange



RUNDELØB START KL. 17:00




Deltagerliste UPtown Cannonball Basic-Løb #36 21/02-2024

HALVMARATHON START KL. 17:00

1. Kristina Boel Hansen

2. Maj Vestkær Hansen

3. Rikke Haulrik Ruby

4. Flemming Eriksen

5. Eva Schultz

6. Rikki Laursen

7. Christine M. Christiansen

8. Ole Olesen

9. Pernille Falther Lund

10. Louise Christensen

12. Allan Christensen

13. Bo Kjems

14. Louise Tofting Skovvang

15. Ulla Due Lange


RUNDELØB START KL. 17:00

11. Søren Hovgaard




Deltagerliste UPtown Cannonball Basic-Løb #35 12/02-2024

HALVMARATHON START KL. 17:00

1. Kristina Boel Hansen

2. Niels Rossen

3. Rikke Haulrik Ruby

4. Louise Tofting Skovvang

5. Pernille Falther Lund 

6. Louise Christensen

7. Rikki Laursen

8. Christine M. Christiansen

9. Eva Schultz

10. Flemming Eriksen

11. Jane Klæsøe Koefoed

12. Jens-Henrik Lykke Kuntz

13. Ole Olesen

14. Pernille Arbjerg

15. Ulla Due Lange



RUNDELØB START KL. 17:00


Deltagerliste UPtown Cannonball Basic-Løb #34 07/02-2024

HALVMARATHON START KL. 17:00

1. Kristina Boel Hansen

2. Pernille Falther Lund

3. Jane Klæsøe Koefoed

4. Rikki Laursen

5. Rikke Haulrik Ruby

6. Britt Højberg

7. Lindy Højberg

8. Allan Christensen

9. Louise Tofting Skovvang

10. Eva Schultz

11. Flemming Eriksen

12. Pernille Arbjerg

13. Ulla Due Lange



RUNDELØB START KL. 17:00




Deltagerliste UPtown Cannonball Basic-Løb #33 31/01-2024

HALVMARATHON START KL. 17:00

1. Kristina Boel Hansen

2. Pernille Falther Lund

3. Niels Rossen

4. Louise Tofting Skovvang

5. Rikki Laursen

6. Rikke Haulrik Ruby

7. Louise Christensen

8. Jens Frost Astrup

9. Ole Olesen

10. Eva Schultz

11. Flemming Eriksen

12. Jane Klæsøe Koefoed

13. Christine M. Christiansen

14. Allan Christensen

16. Pernille Arbjerg

17. Ulla Due Lange



RUNDELØB START KL. 17:00

15. Søren Hovgaard



Deltagerliste UPtown Cannonball Basic-Løb #32 24/01-2024

HALVMARATHON START KL. 17:00

1. Kristina Boel Hansen

2. Niels Rossen

3. Bo Kjems

4. Rikki Laursen

5. Ole Olesen

6. Jens Frost Astrup

7. Louise Christensen

8. Henrik Gregersen

9. Allan Christensen

10. Maj Vestkjær Hansen

11. Eva Schultz

12. Flemming Eriksen

13. Ulla Due Lange



RUNDELØB START KL. 17:00




Deltagerliste UPtown Cannonball Basic-Løb #31 17/01-2024

HALVMARATHON START KL. 17:00

1. Pernille Falther Lund

2. Maj Vestkær Hansen

3. Kristina Boel Hansen

4. Britt Højberg

5. Lindy Højberg

6. Jens Frost Astrup

7. Rikki Laursen

8. Birthe Irene Grooss

9. Erik Grooss

10. Rikke Haulrik Ruby

12. Ole Olesen

13. Louise Christensen

14. Allan Christensen

15. Louise Tofting Skovvang

16. Christine M. Christiansen

17. Pernille Arbjerg

18. Ulla Due Lange



RUNDELØB START KL. 17:00

11. Jurgita S. Knudsen



Deltagerliste UPtown Cannonball Basic-Løb #30 04/01-2024

HALVMARATHON START KL. 17:00

1. Jens Frost Astrup

2. Pernille Falther Lund

3. Eva Schultz

4. Flemming Eriksen

5. Ole Olesen

6. Tommy Schallert

9. Christine M. Christiansen

10. Allan Christensen

12. Ulla Due Lange



RUNDELØB START KL. 17:00

7. Jurgita S. Knudsen

8. Søren Hovgaard

11. Pernille Arbjerg